about us

You don't get results by focusing on results

You get results by focusing of the actions that produce results!


Human Integra Cup - Bratislava (SK) - 4 november 2017
- 1e plaats Top Class Duo Standaard
- 1e plaats Top Class Duo Latin
- 2e plaats Single Woman Latin
- 3e plaats Top Class Combi standaard
- 4e plaats Top Class Combi Latin


Mainhatten Cup - Frankfurt (DE) - 16-17 juni 2017
- 2e plaats non-IPC combi 2 Standaard
- 3e plaats non-IPC combi 2 Latin


Open Belgisch Kampioenschap - Oud-Heverlee (BE) - 14 mei 2017
- 1e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse duo 2 Standaard
- 1e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse duo 2 Latin
- 2e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse combi 2 Standaard
- 1e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse combi 2 Latin


World Cup Wheelchair Dancing - Cuijk (NL) - 15-16 april 2017
- 1e plaats World Cup Duo 2 Standaard
- 4e plaats World Cup Combi 2 Standaard
- 1e plaats World Cup Duo 2 Latin
- 3e plaats World Cup Combi 2 Latin


WDC-Al Bergen op Zoom (NL) - 26 maart 2017
- 1e plaats 5-dans Duo standaard
- 1e plaats 5-dans Combi Standaard


WDC-Al Eindhoven Dance Festival - Veldhoven (NL) - 18 februari 2017
- 1e plaats 5-dans Duo Latin
- 1e plaats 5-dans Duo Standaard
- 2e plaats 5-dans Combi Standaard











Christmas Challenge Trophy - Oldenzaal (NL) - 11 december 2016
- 1e plaats Hoofdklasse Duo 2 Latin
- 1e plaats Hoofdklasse Duo 2 Standaard
- 2e plaats Hoofdklasse Combi 2 Latin
- 3e plaats Hoofdklasse Combi 2 Standaard


Paris World, WDC-Al World Championship - Eurodisney, Paris (FR) - 3+4 december 2016
- 1e plaats & WDC-Al World Champion Duo Ballroom
- 1e plaats & WDC-Al World Champion Duo Latin


Malta Open Dance Spectacular - Valetta (MT) - 26+27 november 2016
- 1e plaats Duo Championship 2 Standaard
- 3e plaats Combi Championship 2 Standaard
- 1e plaats Duo Championship 2 Latin
- 5e plaats Combi Championship 2 Latin
- 4e plaats Showdance Championship


Human Integra Cup - Bratislava (SK) - 6 november 2016
- 4e plaats Show Dance


British Open 2016 - Stevenage (UK) - 16 oktober 2016
- 1e plaats Select Duo 2 Standaard
- 1e plaats Select Combi 2 Standaard
- 1e plaats Select Duo 2 Latin
- 1e plaats Select Combi 2 Latin
- 1e plaats Showdance Combi


WDC-Al BeNeLux kampioenschap - Bergen-op-Zoom (NL) - 9 oktober 2016
- 1e plaats & WDC-Al BeNeLux kampioen 5-dans Duo Standaard
- 1e plaats & WDC-Al BeNeLux kampioen 5-dans Duo Latin


Belgian Open 2016 - Hasselt (BE) - 1+2 oktober 2016
- 1e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Duo Standaard 2
- 1e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Combi Standaard 2
- 1e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Duo Latin 2
- 2e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Combi Latin 2
- 2e plaats Freestyle 2 personen


Showdans wedstrijd - Meerlo (NL) - 21 mei 2016
- 1e plaats groepen C


WDC-al Grand Prix - Nijkerk (NL) - 15 mei 2016
- 1e plaats Duo Latin 5-dans
- 2e plaats Combi Latin 5-dans
- 1e plaats Duo Standaard 5-dans
- 2e plaats Duo Standaard 5-dans


Holland Dans Spektakel - Cuijk (NL) - 26+27 maart 2016
- 1e plaats World Cup Duo 2 Latin
- 12e plaats World Cup Combi 2 Standaard
- 1e plaats World Cup Duo 2 Standaard
- 4e plaats World Cup Combi 2 Latin


WDC-al Grand Prix - Bergen op zoom (NL) - 13 maart 2016
- 1e plaats Duo Latin 5-dans
- 1e plaats Duo Standaard 5-dans


WDC-al Grand Prix - Roosendael (NL) - 21 februari 2016
- 1e plaats Duo Latin 5-dans
- 1e plaats Duo Standaard 5-dans


Wintertrophy - Nijkerk (NL) - 24 januari 2016
- 1e plaatsHoofdklasse Duo 2 Latin
- 1e plaatsHoofdklasse Combi 2 Latin
- 1e plaatsHoofdklasse Duo 2 Standaard
- 1e plaatsHoofdklasse Combi 2 Standaard


WDC-al Grand Prix - Nieuwegein (NL) - 10 januari 2016
- 1e plaats Duo Latin 5-dans
- 1e plaats Duo Standaard 5-dans






Showdans wedstrijd - Meerlo (NL) - 21 mei 2015
- 1e plaats groepen C


Human Integra Cup - Bratislava (SK) - 13 december 2015
- 1e plaats Top Class Duo Ballroom
- 2e plaats Top Class Combi Ballroom
- 1e plaats Top Class Duo latin
- 2e plaats Top Class Combi Latin


WDC-al World Championship - Paris (FR) - 5+6 december 2015
- 1e plaats & wereldkampioen Duo Standaard 5-dans
- 1e plaats & wereldkampioen Duo Latin 5-dans


Venlo Danst Grenzenloos - Venlo (NL) - 31 oktober 2015
- 1e plaats & BeNeLux kampioen Hoofdklasse Duo Standaard 2
- 1e plaats & BeNeLux kampioen Hoofdklasse Duo Latin 2
- 3e plaats Hoofdklasse Combi Standaard 2
- 2e plaats Hoofdklasse Combi Latin 2


Belgian Open - Hasselt (BE) - 24+25 oktober 2015
- 1e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Duo Latin 2
- 1e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Combi Latin 2
- 1e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Duo Standaard 2
- 1e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Combi Standaard 2
- 1e plaats & Belgisch kampioen Freestyle duo's


British Open - Stevenage (GB) - 18 oktober 2015
- 1e plaatsTop class Duo 2 Latin
- 1e plaatsTop class Duo 2 Ballroom
- 2e plaats Top class Combi 2 Latin
- 1e plaats Top class Combi 2 Standaard
- 1e plaats Show dance Duo
- 1e plaats Show dance groups


Holland Masters - Steenwijk (NL) - 3 oktober 2015
- 1e plaats Duo Latin
- 1e plaats Duo Standaard
- 1e plaats Combi Latin
- 2e plaats Combi Standaard


Manchester Grand Prix - Manchester (GB) - 27 june 2015
- 1e plaats Select Duo 2 Latin
- 1e plaats Select Duo 2 Ballroom
- 2e plaats Select Combi 2 Latin
- 2e plaats Select Combi 2 Standaard
- 2e plaats Show dance


Holland Dans Spektakel - Cuijk (NL) - 4+5 april 2015
- 2e plaats World Cup Duo 2 Latin
- 13e plaats World Cup Combi 2 Standaard
- 2e plaats World Cup Duo 2 Standaard
- 6e plaats World Cup Combi 2 Latin


Dans Gala - Oss (NL) - 24 januari 2015
- 2e plaats Hoofdklasse combi 2 Latin
- 1e plaats Hoofdklasse duo 2 Latin
- 2e plaats Hoofdklasse duo 2 Standaard
- 4e plaats Hoofdklasse combi 2 Standaard


Integracja 2015 - Wroclaw (PL) - 18 januari 2015
- 1e plaats Duo Standaard
- 2e plaats Duo Latin
- 3e plaats Combi Latin
- 4e plaats Combi Standaard






Malta Open Dance Spectacular - Valetta (MT) - 29+30 november 2014
- 2e plaats Top Class duo 2 ballroom
- 6e plaats Top Class combi 2 Ballroom
- 2e plaats Top Class duo 2 latin
- 5e plaats Top Class combi 2 Latin


Gar Dance Cup - Wroclaw (PL) - 22 november 2014
- 2e plaats Top Class Duo 2 Ballroom
- 2e plaats Top Class Duo 2 Latin


Human Integra Cup - Bratislava (SK) - 15 november 2014
- 4e plaats Top Class Combi 2 Ballroom
- 5e plaats Top Class Combi 2 Latin


Holland Masters - Steenwijk (NL) - 4 oktober 2014
- 2e plaats Hoofdklasse B Duo 2 Standaard
- 1e plaats Hoofdklasse B Duo 2 Latin
- 7e plaats Hoofdklasse B Combi 2 Standaard
- 2e plaats Hoofdklasse B Combi 2 Latin


Belgian Open - Lommel (BE) - 28+29 september 2014
- 2e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Duo Latin 2
- 1e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Combi Latin 2
- 1e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Duo Standaard 2
- 1e plaats & Belgisch kampioen Hoofdklasse B Combi Standaard 2


WDC-al - Bergen-op-Zoom (NL) - 21 september 2014
- 4e plaats Combi Ballroom 5-dans


Manchester Grand Prix - Manchester (GB) - 29 juni 2014
- 1e plaats Select class duo 2 ballroom
- 4e plaats Select class combi 2 ballroom
- 1e plaats Select class duo 2 latin
- 3e plaats Select class combi 2 latin


Show Dance - Lommel (BE) - 31 mei 2014
- 1e plaats Groepen C - Jai Ho


Demonstratiewedstrijd Bel-AL - Oudenaarde (BE) - 11 mei 2014
- 1e plaats Duo Latin
- 2e plaats Combi Standaard


World Cup Rolstoeldansen - Cuijk (NL) - 19-20 april 2014
- 2e plaats World Cup Duo 2 Standaard
- 6e plaats World Cup Combi 2 Standaard
- 2e plaats World Cup Duo 2 Latin
- 8e plaats World Cup Combi 2 Latin


Ljubljana Open - Ljubljana (SL) - 12-13 april 2014
- 1e plaats Select class duo 2 ballroom
- 2e plaats Select class combi 2 ballroom
- 1e plaats Select class duo 2 latin
- 1e plaats Select class combi 2 latin


WDC-al - Bergen-op-Zoom (NL) - 30 maart 2014
- 2e plaats Combi Ballroom 5-dans


Dens Gala - Oss (NL) - 18 januari 2014
- 3e plaats Hoofdklasse Combi 2 Latin
- 1e plaats Hoofdklasse Duo 2 Standaard






Oudejaarscup Porceletti - Putten (NL) - 28 december 2013
- 1e plaats Duo 2 ballroom
- 1e plaats Duo 2 latin
- 4e plaats Combi 2 ballroom
- 2e plaats Combi 2 latin


Christmas Challenge Trophy - Oldenzaal (NL) - 14 december 2013
- 1e plaats Hoofdklasse duo 2 ballroom
- 2e plaats Hoofdklasse combi 2 latin


3th Schloss Biebrich Trophy - Wiesbaden (DE) - 30 oktober 2013
- 1e plaats Amateur combi 2 ballroom
- 2e plaats Amateur combi 2 latin


Veno Danst Grenzenloos, Benelux 2013 - Venlo (NL) - 19 oktober 2013
- 1e plaats & BeNeLux kampioen Hoofdklasse duo 2 ballroom
- 3e plaats Hoofdklasse combi 2 latin


Intercontinental Integra Cup 2013 - Bratislava (SK) - 12 oktober 2013
- 1e plaats Top class duo ballroom 2
- 1e plaats Top class duo latin 2
- 2e plaats Top class combi ballroom
- 3e plaats Top class combi latin 2


Holland Masters - Steenwijk (NL) - 5 oktober 2013
- 1e plaats Open klasse duo standaard
- 1e plaats Open klasse duo latin
- 4e plaats Open klasse combi standaard
- 3e plaats Open klasse combi latin


Manchester Grand Prix - Manchester (GB) - 30 juni 2013
- 1e plaats Hoofdklasse B duo 2 latin
- 6e plaats Hoofdklasse B combi 2 latin
- 1e plaats Hoofdklasse B duo 2 ballroom
- 2e plaats Hoofdklasse B combi 2 ballroom
- 3e plaats Groepsdans


Showdance Meerlo - Meerlo(NL) - 25 mei 2013
- 1e plaats Groepen B - Latino Fiesta


World Cup Cuijk - Cuijk (NL) - 30+31 maart 2013
- 1e plaats Hoofdklasse B duo 2 latin
- 3e plaats Hoofdklasse B combi 2 latin
- 1e plaats Hoofdklasse B duo 2 ballroom
- 5e plaats Hoofdklasse B combi 2 ballroom


Wijchen Swingt Internationaal - Wijchen (NL) - 26 januari 2013
- 3e plaats Hoofdklasse AB combi 2 latin
- 3e plaats Hoofdklasse AB combi 2 ballroom






Christmas Challenge Trophy - Dalfsen (NL) - 15 december 2012
- 1e plaats Hoofdklasse duo 2 ballroom
- 6e plaats Hoofdklasse combi 2 ballroom


Malta Open Dance Spectacular - Gzira (MT) - 24+25 november 2012
- 4e plaats Selectie duo 2 ballroom
- 8e-9e plaats Selectie combi 2 ballroom
- 5e plaats Selectie duo 2 latin
- 7e plaats Selectie combi 2 latin


Venlo Danst Grenzeloos - Venlo (NL) - 20 oktober 2012
- 1e plaats & BeNeLux kampioen Hoofdklasse duo 2 latin
- 1e plaats & BeNeLux kampioen Hoofdklasse duo 2 Standaard


Holland Masters - Papendal (NL) - 6 oktober 2012
- 10e-11e plaats - Open combi 2 standaard
- 1e plaats Open duo 2 latin


Schloss Biebrich Trophy - Wiesbaden (DE) - 29 september 2012
- 1e plaats Amateurs combi 2 latin
- 2e plaats Amateurs combi 2 standaard


Open Belgisch Kampioenschap - Lommel (BE) - 21+22 april 2012
- 3e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse duo 2 standaard
- 7e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse combi 2 standaard
- 1e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse duo 2 latin
- 5e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse combi 2 latin


World Cup Cuijk - Cuijk (NL) - 7+8 april 2012
- 1e plaats Hoofdklasse B duo 2 latin
- 2e plaats Hoofdklasse B combi 2 latin
- 2e plaats Hoofdklasse B duo 2 standaard
- 3e plaats Hoofdklasse B combi 2 standaard


Wijchen Swingt Internationaal - Wijchen (NL) - 28 januari 2012
- 1e plaats Hoofdklasse B duo 2 latin
- 2e plaats Hoofdklasse B combi 2 latin






Venlo Danst Grenzeloos - Venlo (NL) - 29 oktober 2011
- 1e plaats & BeNeLux kampioen Hoofdklasse B duo 2 latin
- 2e plaats Hoofdklasse B combi 2 latin


Open Danube Cup - Bratislava (SK) - 22 oktober 2011
- 1e plaats Duo 2 standaard
- 1e plaats Duo 2 latin
- 3e plaats Top class combi 2 standaard
- 5e plaats Top class combi 2 latin


Paragames - Breda (NL) - 9 oktober 2011
- 1e plaats Open klasse duo latin
- 4e plaats Open klasse combi standaard


Freestyle wedstrijd - Mortsel (BE) - 8 meil 2011
- 2e plaats Groepen 2 (met rolstoeldanssport Toekomst)


World Cup Cuijk - Cuijk (NL) - 23+24 april 2011
- 1e plaats Hoofdklasse duo 2 standaard
- 3e plaats Hoofdklasse combi 2 standaard
- 1e plaats Hoofdklasse duo 2 latin
- 5e plaats Hoofdklasse combi 2 latin


Belgisch Kampioenschap Rolstoeldansen - Neupr� (BE) - 2 april 2011
- 1e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse duo 2 standaard
- 1e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse combi 2 standaard
- 1e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse duo 2 latin
- 1e plaats & Belgisch Kampioen Hoofdklasse combi 2 latin







Christmas Challenge Trophy - Dalfsen (NL) - 11 december 2010
- 1e plaats Hoofdklasse duo 2 latin
- 2e plaats Hoofdklasse duo 2 standaard
- 2e plaats Amateurs combi 2 latin


Malta Open Dance Spectacular - Valetta (MT) - 27+28 november 2010
- 3e plaats Duo 5 dance latin class 2
- 3e plaats Duo 5 dance ballroom class 2
- 3e plaats Combi 4 dance latin
- 4e plaats Combi 4 dance ballroom


Venlo danst Grenzeloos - Venlo (NL) - 23 oktober 2010
- 1e plaats Hoofdklasse duo 2 latin
- 3e plaats Hoofdklasse duo 2 standaard
- 4e plaats Amateurs combi 2 standaard


Holland Masters - Papendal (NL) - 9 oktober 2010
- 1e plaats Open klasse duo
- 8e plaats Open klasse combi


Belgisch en BeNeLux kampioenschap - Merksem (BE) - 2 oktober 2010
- 1e plaats & Belgisch kampioen & BeNeLux kampioen Hoofdklasse duo 2 latin
- 1e plaats & Belgisch kampioen Amateurs combi 2 latin


Freestyle wedstrijd - Meerlo (NL) - 29 mei 2010
- 1e plaats Groepen 2


Belgisch kampioenschap - Mortsel (BE) - 15 mei 2010
- 1e plaats & Belgisch kampioen Amateurs duo 2 standaard
- 2e plaats & Belgisch kampioen Amateurs combi 2 standaard


World Cup en NK Rolstoeldansen - Cuijk (NL) - 3+4 april 2010
- 1e plaats Amateurs duo 2 latin
- 5e plaats Amateurs duo 2 latin
- 3e plaats Amateurs duo 2 standaard
- 7e plaats Amateurs combi 2 standaard







Venlo Danst Grenzeloos - venlo (NL) - 31 oktober 2009
- 1e plaats Amateurs duo latin 2
- 2e plaats Amateurs combi 2 latin


Holland Masters - Papendal (NL) - 10 oktober 2009
- 1e plaats Open klasse duo latin
- 7e plaats Open klasse combi standaard


World Cup en NK Rolstoeldansen - Cuijk (NL) - 12+13 april 2009
- 2e plaats Amateurs duo 2 standaard
- 16e plaats Amateurs combi 2 standaard
- 3e plaats Amateurs duo 2 latin
- 3e plaats Amateurs combi 2 latin


Grote Prijs Zuid-Nederland - Vught (NL) - 28 februari 2009
- 1e plaats Amateurs duo 2 latin
- 2e plaats Amateurs combi 2 latin




Venlo Danst Grenzeloos - venlo (NL) - 25 oktober 2008
- 1e plaats Amateurs duo latin 2
- 1e plaats Amateurs combi 2 latin


Holland Masters - Papendal (NL) - 11 oktober 2008
- 2e plaats Open klasse duo latin
- halve finale Open klasse combi standaard


World Cup en NK Rolstoeldansen - Cuijk (NL) - 22+23 maart 2008
- 2e plaats Amateurs duo 2 standaard
- 4e plaats Amateurs combi 2 standaard
- 2e plaats Amateurs duo 2 latin
- 1e plaats Amateurs combi 2 latin


Grote Prijs Zuid-Nederland - Den Bosch (NL) - 23 februari 2008
- 2e plaats Amateurs duo 2 latin
- 1e plaats Amateurs combi 2 latin




Open Noordelijke Rolstoeldanskampioenschappen - Groningen (NL) - 24 november 2007
- 1e plaats Amateurs duo latin 2
- 1e plaats Amateurs combi 2 latin


Venlo Danst Grenzeloos - venlo (NL) - 27 oktober 2007
- 2e plaats Amateurs duo 2 standaard
- 4e plaats Amateurs combi 2 standaard


Holland Masters - Papendal (NL) - 13 oktober 2007
- 1e plaats Open klasse duo latin
- halve finale Open klasse combi standaard


Open Belgische Rolstoeldanswedstrijd - Antwerpen (BE) - 28 september 2007
- 1e plaats & Belgisch kampioen Amateurs duo 2 standaard
- 1e plaats & Belgisch kampioen Amateurs combi 2 standaard


Freestyle wedstrijd - Woerden (NL) - 12 mei 2007
- 6e plaats Klasse 2A


World Cup en NK Rolstoeldansen - Cuijk (NL) - 7+8 april 2007
- 2e plaats Amateurs duo 2 standaard
- 5e plaats Amateurs combi 2 standaard
- 2e plaats Amateurs duo 2 latin
- 4e plaats Amateurs combi 2 latin


Grote Prijs Zuid-Nederland - ' HertogenBosch (NL) - 18 februari 2007
- 2e plaats Amateurs duo 2 latin
- 1e plaats Amateurs combi 2 latin




World Cup en NK Rolstoeldansen - Boxmeer (NL) - 15+16 april 2006
- 1e plaats Onder de 25 duo
- 2e plaats Onder de 25 combi
- 2e plaats Amateurs duo 2 standaard
- 3e plaats Amateurs duo 2 latin
- 3e plaats Amateurs combi 2 latin


Grote Prijs Zuid-Nederland - ' HertogenBosch (NL) - 18 februari 2006
- 1e plaats Amateurs duo 2 latin
- 3e plaats Amateurs combi 2 latin




Belgisch Kampioenschap - Genk (BE) - 20 november 2005
- 1e plaats & Belgisch kampioen Gevorderden duo 2 standaard
- 1e plaats & Belgisch kampioen Gevorderden duo 2 latin
- 1e plaats & Belgisch kampioen Gevorderden combi 2 latin


Freestyle wedstrijd - Woerden (NL) - 21 mei 2005
- 1e plaats My Immortal
- 610e/11e plaats Allegria


World Cup Rolstoeldansen - Boxmeer (NL) - 26+27 maart 2005
- 1e plaats -20 duo
- 2e plaats -20 combi
- 1e plaats Amateurs duo 2 standaard
- 2e plaats Amateurs duo 2 latin
- halve finale Debutaten combi 2


Grote Prijs Zuid-Nederland - Den Bosch (NL) - 19 februari 2005
- 1e plaats Debutanten combi 2
- 1e plaats Amateurs duo 2 standaard


Wijchen Swingt Int - Wijchen (NL) - 29 januari 2005
- 1e plaats Debutanten combi 2
- 1e plaats Amateurs duo 2 latin




Belgisch Kampioenschap - Genk (BE) - 14 november 2004
- 1e plaats & Belgisch kampioen Gevorderden duo 2 standaard
- 1e plaats & Belgisch kampioen Gevorderden duo 2 latin
- 1e plaats & Belgisch kampioen Starters combi 2


World Cup Rolstoeldansen - Boxmeer (NL) - 10+11 april 2004
- halve finale Amateurs duo 2 standaard
- 4e plaats Amateurs duo 2 latin
- 5e plaats Debutaten combi 2 junioren


Grote Prijs Zuid-Nederland - Vught (NL) - 14 februari 2004
- 1e plaats Debutanten combi 2
- 1e plaats Amateurs duo 2 latin


Wijchen Swingt Int - Wijchen (NL) - 31 januari 2004
- 1e plaats Amateurs duo 2 standaard




Miss Ballroom - Amstelveen (NL) - 5 oktober 2002
- 1e plaats Amateurs duo 2 latin junioren


Ridderkerk - Ridderkerk (NL) - 28 september 2002
- 1e plaats Duo standaard 2
- 1e plaats Duo latin 2
- 1e plaats Teammatch


Belgisch Kampioenschap - Antwerpen (BE) - 11 mei 2002
- 1e plaats & Belgisch kampioen Gevorderden duo 2 standaard
- 1e plaats & Belgisch kampioen Gevorderden duo 2 latin


World Cup Rolstoeldansen - Boxmeer (NL) - 30-31 maart 2002
- 4e plaats Amateurs duo 2 latin junioren
- 3e plaats Amateurs duo 2 standaard junioren


Grote Prijs Zuid-Nederland - 's Hertogenbosch (NL) - 10 februari 2002
- 2e plaats Amateurs duo 2 latin junioren


Wijchen Swingt Int - Wijchen (NL) - 19 januari 2002
- 1e plaats Amateurs duo 2 standaard junioren




Open BeNeLux - 27 oktober 2001
- 1e plaats & BeNeLux kampioen Gevorderden duo 2 latin
- 2e plaats Gevorderden duo 2 standaard


Ridderkerk - Ridderkerk (NL) - 20 oktober 2001
- 2e plaats Duo 2 standaard junioren
- 1e plaats Duo 2 latin junioren


Belgisch Kampioenschap - Loverval (BE) - 26 mei 2001
- 1e plaats & Belgisch kampioen Gevorderden duo 2 latin
- 2e plaats & Belgisch kampioen Gevorderden duo 2 standaard




Euro Dance Cup 2000 - 12 november 2000
- 1e plaats Groepsformatie combi
- 2e plaats Groepsformatie duo
- 3e plaats Duo 2 latin
- 4e plaats Duo 2 standaard


Holland Masters - Papendal (NL) - 7 oktober 2000
- 2e plaats Amateurs duo 2 junioren


Belgisch Kampioenschap - Waregem (BE) - 3 juni 2000
- 2e plaats Gevorderden duo 2 latin
- 3e plaats Gevorderden duo 2 standaard


Wijchen Swingt Int - Wijchen (NL) - 22 januari 2000
- 6e plaats Topklasse duo 2 junioren




Holland Masters - Papendal (NL) - 2 oktober 1999
- 3e plaats Topklasse duo 2 junioren


Belgisch Kampioenschap - Brussel (BE) - 22 mei 1999
- 2e plaats Gevorderden duo 2 latin
- 3e plaats Gevorderden duo 2 standaard


Bodegraven Swingt Int - Bodegraven (NL) - 30 april 1999
- 5e plaats Topklasse duo 2 junioren




Holland Masters - Papendal (NL) - 10 oktober 1998
- 3e plaats Topklasse duo 2 junioren


Belgisch Kampioenschap - Lommel (BE) - 16 mei 1998
- 2e plaats & Belgisch Kampioen Gevorderden duo 2